להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> נפתחים >> קורס ייחודי למטפלים ויועצים - קורס הכשרה ממוקד לאימון
 
 
 
קורס הכשרת מאמנים אישיים בגישה תהליכית - הוליסטית 

קורס מקוצר מיוחד לעוסקים בטיפול, ליווי ויעוץ

 

מהו אימון אישי תהליכי- הוליסטי?האימון (life coaching) עוסק בהעצמה והתפתחות אישית, יצירת שינוי, שיפור מערכות יחסים בכל תחומי החיים, קבלת החלטות ובניית תקשורת פתוחה ומאפשרת תוצאות.

 

מטרת האימון לאפשר אורח חיים, עבודה ויצירה לפי החיבור הפנימי של האדם עם עצמו, תוך קבלה וללא שיפוטיות, ולאפשר השפעה מיטיבה על הסביבה. החיבור נעשה דרך האמונה והערכים של האדם המשפיעים על דרך התנהלותו בחיים היומיומיים במשפחה ובעבודה. כלי האימון מאפשרים זיהוי של הרגשות המקדמים את האדם והמובילים אותו לעשייה חדשה וליצירת מציאות רצויה ושלמה. תהליך האימון משלב מודעות לתהליכי החשיבה ולהוויה הרגשית והנעה לפעולה מיטיבה.

הגישה התהליכית-הוליסטית של האימון מאפשרת התבוננות בהתפתחות תהליך השינוי באמצעות כלים מעולמות תוכן שונים, המסייעים למאמן להתאים את התהליך לאדם בצורה ייחודית. בגישה זו אנו שמים דגש על הדרך בה האדם בוחר לשפר את חייו ועל התובנות והמיומנויות שהוא לומד ופחות על התוצאה. כאשר הדרך נעשית בצורה נכונה ומותאמת לצרכים האינדיבידואליים של האדם – גם התוצאה תהיה מיטיבה, גם אם זו תוצאה שונה ממה שציפה לה בתחילת הדרך.
 

מדוע לפתוח קורס ייחודי למטפלים ויועצים?

מזה זמן חלה התעניינות הולכת וגוברת של מטפלים ויועצים מתחומים שונים להכרות עם כלים מעולם האימון האישי. עולה רצון להבין את התפיסה האימונית כתהליך טיפולי וכן להיעזר ולהשתמש בכלים אלה לקידום מטופלים ולקוחות ולהתוויית דרך המשלבת תודעה ועשייה מחייבת ומעצימה.

מטפלים ויועצים מנוסים רבים מתלבטים  אם ללמוד במסלולי הלימוד הרגילים של האימון בשל זמן הלמידה הארוך והמחייב שלהן, העלויות הגבוהות והרמה הבסיסית שמוצעת בלימוד האינטראקציה האימונית - טיפולית.

קורס זה בא להציע דרך חדשה למטפלים ויועצים בתחומים שונים. דרך המאפשרת ללמוד כלים מעולם האימון בקורס מקצועי ומעשיר, עם קבוצה איכותית, בזמן קצר ובעלות סבירה.

מטרת הקורס, לאפשר חיבור והטמעה של הכלים האימוניים בידע הטיפולי או היעוצי, בכדי ליצור שילוב מנצח של מיומנויות להובלת תהליך טיפולי משמעותי.

 
מדוע כדאי ללמוד דווקא בקורס הזה?

זהו קורס יחיד מסוגו המיועד לאנשי מקצוע מתחום הטיפול, הייעוץ והליווי.

הקורס הינו רב- תחומי ייחודי ומקנה כלים מעולמות תוכן שונים בכדי לאפשר חיבור לכל אדם מהמקום האותנטי והנכון שלו. הוא משלב כלים מתחומי האימון הקלאסי, הפסיכולוגיה, הפילוסופיה, העולם העסקי והעולם הרוחני.

יש דגש על עבודה מעשית מהמפגש הראשון. הלמידה נעשית באמצעות כלים חווייתיים והתנסותיים אשר יאפשרו לך לעבוד כמאמן/ת מיד בתום הקורס.

הקורס מועבר בקבוצה קטנה ואינטימית בכדי לאפשר את מירב תשומת הלב והליווי לכל משתתף ולפיכך מספר המקומות מוגבל . חשוב לי להקשיב לך ולהיות מעורבת בתהליך הלמידה שלך.

 

לכל משתתף תוענק במתנה ערכת "תובנות ומתנות" – קלפים ייחודיים לעבודה באימון אישי וקבוצתי.

*************************************************************************************היקף הקורס: 112 ש″א  הכוללות 20 מפגשי קורס + תהליך פרקטיקום עם הדרכה.

תנאי קבלה: ראיון אישי.

 

 
  
 לפרטים נוספים: צור קשר
 
 
"תכני הקורס נפלאים, מאתגרים, מעניינים ומפתיעים אותי לטובה"
 
"אני מרגישה נפלא, רצויה, אהובה. הקבוצה תורמת לי המון."
 
"תודה על רגעים רבים של הנאה"
 
"תכנים מרתקים, נוגעים בנקודות הרגישות של כל אחד מאיתנו"
 
"הנחיה נהדרת ! רגישה , מכילה ומביאה נסיון עצום ! יש לכם את זה !"
 
"היום אני יודעת שהבחירה אותה עשיתי – בכניסה לקורס – היתה הנכונה ביותר עבורי !"
 
"אני מרגישה ברת מזל להשתייך לקורס איכותי "
 
"אתם מעבירים את הקורס בנעם, בקבלה, במקצועיות רבה ! יישר כח !"
 
"למידה של כלים רבים איתם ניתן לעבוד. נתתם תחושה שיש על מי לסמוך !"
 
"הקורס נותן כלים להבין את המשמעות שלך בחיים ובונה התנהגות חדשה לטובה"
 
 
אלו מעט מהמשובים שקיבלנו עד כה בקורסים של העצמה
הצטרפו גם אתם לקורסים האיכותיים והמקצועיים להכשרת מאמנים אישיים
כי ההעצמה שלכם היא ההצלחה שלנו !
 
 לפרטים נוספים: צור קשר
 
לייבסיטי - בניית אתרים