להצטרפות לרשימת התפוצה הכנס את כתובת הדואר האלקטרוני שלך:
 


דף הבית >> קלפי תובנות ומתנות - פירוט
 

קלפי תובנות ומתנות – מתנה אמיתית לחיים
 

(להורדת דף הוראות שימוש)
(להורדת דף תובנות ומתנות חד פעמי)
 

כל אריזה מכילה:
• 50 קלפי שאלות
• 85 קלפי תובנות/מתנות
  
תובנות
כל תהליך התפתחות אישית או מקצועית מקדם תובנות חדשות. האדם מגלה תובנות חדשות על חייו, ערכיו ועל הדרך בה הוא יכול ללכת על מנת לחולל את השינוי המבוקש.

התובנות מכוונות להוויה (Being) של האדם ולתודעה לרגשותיו ומחשבותיו. ההוויה מאפשרת לקדם עשיה ממוקדת (Doing) לשינוי מיטיב במציאות חיינו.

 
מתנות
כאשר אנו מעניקים לאחרים ולעצמנו מתנות, אנו עושים זאת מתוך אמונה ותקווה שנעשה בהן שימוש. שימוש במתנות אותן אנו בוחרים הינן היישום של התובנות בחיי היומיום שלנו.
 

שאלות
שאילת שאלות הינו אחד הכלים המובילים אותנו להבנות ומיקוד. שימוש בשאלות מעצימות וממוקדות מאפשרות לאדם לבחון את המציאות בדרכים חדשות ויצירתיות. התשובה לשאלות מאפשרת יצירת תובנות חדשות ופורשת אפשרויות חדשות לפתרון והנעה קדימה.
 
עלות הערכה: 160 ש"ח (+10 ש"ח דמי טיפול ומשלוח). הנחה לרוכשים מספר ערכות.
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - 
 
(להורדת דף הוראות שימוש)
(
להורדת דף תובנות ומתנות חד פעמי)
 
הנחיות לשימוש בקלפים:


להלן הצעות לשימוש בקלפים. ניתן להשתמש בקלפי השאלות והתובנות/מתנות במשולב או בכל חפיסה בפני עצמה. אנו מזמינים אתכם להיות יצירתיים ולשחק עם הקלפים בכל דרך שתמצאו לנכון. נשמח אם תשתפו אותנו...

 
שימוש בקלפי השאלות לבד:

- לקחת 10 קלפי שאלה ולבחור מתוכן 2 שאלות מובילות אשר יקדמו אותי כרגע.

- לקחת באופן אקראי קלף שאלה אחד, להפוך אותו  ולבחון כיצד הוא יכול לקדם אותי היום לקראת המטרה.

- לקחת באופן אקראי 4 קלפי שאלות הפוכים. לסדר אותם בשורה ולהפוך אותם בזה אחר זה כשכל שאלה צריכה לקדם יותר לקראת תובנות חדשות.

שימוש בקלפי תובנות/מתנות לבד:
 

- לקחת באופן אקראי 2 קלפי תובנות/מתנות ולסדר אותם הפוכים זה לצד זה. הקלף הימני יסמל את התובנה והקלף השמאלי את המתנה.
 
- לקחת 10 קלפים הפוכים ולסדר אותם בערימה. בכל פעם לפתוח קלף ולבחון האם זה מביא אותי לתובנה והאם אני רוצה לקחת את זה כמתנה עבורי. לסדר בצד ימין את כל מה שנשאר כתובנות ובצד שמאל את כל מה שאני לוקח ליישום כמתנות.
 
- לפרוש את קלפי התובנות/מתנות בצורה גלויה. לבחור 2-3 תובנות עליהן הייתי רוצה להתמקד ולבחון האם ניתן להפוך אותן למתנות ובאיזו דרך.
 
- לקחת באופן אקראי קלף תובנה אחד ולבחון כיצד אני יכול לקדם אותו דרך פעולה שאקח על עצמי לבצע היום.
 

שימוש משולב של קלפי השאלות עם קלפי תובנות/מתנות:
 

- לקחת 3 שאלות באופן גלוי ולהניח אותם בשורה. לקחת 3 קלפי תובנות הפוכים ולהניח מתחת לכל שאלה. להפוך ולבדוק את התשובות שקיבלתי ומה אני לומד מזה על עצמי.
 
- לקחת 4 קלפי שאלות הפוכים ו-4 קלפי תובנות הפוכים. לסדר אותם לפי שאלה-תשובה-שאלה – תשובה, ולנסות להרכיב סיפור חיים עתידי ולבדוק לאילו מסקנות אני מגיע על חיי ומה עלי לבצע בכדי לקדם את המטרות שלי.

- לקחת קלף שאלה אחד וקלף תובנה אחד באופן אקראי. לבחון כיצד השאלה מקדמת את התובנה ואיזו פעולה אני בוחר לבצע היום בעקבות התובנה שקיבלתי.

את המתנות שבחרתם לקחת מתוך העבודה עם הקלפים (הפעולות אותן בחרתם לעשות בכדי לקדם את מטרותיכם), הנכם מוזמנים לציין לעצמכם בדף המתנות המצורף למעקב עצמי אחר פריצות הדרך שעשיתם.
 
(להורדת דף הוראות שימוש)
(להורדת דף תובנות ומתנות חד פעמי)
 

לייבסיטי - בניית אתרים